آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار » دانلود فیلم جنجالی توهین به مقدسات اهل سنت توسط مهران مدیری در برنامه دورهمی

برای دریافت جدیدترین اخبار و بروزترین عکس بازیگران و کلیپ ها در تلگرام نسیم فان عضو شوید

عضویت در کانال تلگرام نسیم فان

دانلود فیلم جنجالی توهین به مقدسات اهل سنت توسط مهران مدیری در برنامه دورهمی

دانلود فیلم جنجالی توهین به مقدسات اهل سنت توسط مهران مدیری در برنامه دورهمی

دانلود فیلم جنجالی توهین به مقدسات اهل سنت توسط مهران مدیری در برنامه دورهمی

دانلود فیلم جنجالی توهین به مقدسات اهل سنت توسط مهران مدیری در برنامه دورهمی

دانلود فیلم جنجالی توهین به مقدسات اهل سنت توسط مهران مدیری در برنامه دورهمی

یکی از بهترین و پر بیننده ترین برنامه های تلوزیونی برنامه دورهمی کارگردانی مهران مدیری است که دوشادوش برنامه خندوانه به رقابت با این برنامه پرداخته است.

در آخرین قسمت از این برنامه پر تماشاچی مهران مدیر با گفتن جمله ای در رابطه با طلحه و زبیر (مقدسات اهل سنت) موجبات خنده تماشاچی ها را فراهم کرد. البته مشخصا با توجه به چهره شناخته شده این بازیگر و کارگردان بزرگ کشورمان ایشان قصد

نداشته و سهوا این حرفها را زدند. در ادامه کلیپ این صحنه را با هم خواهیم دید

 

 

 

آدمها را با بچه‌ هایشان بهتر می‌ شود شناخت. از تربیتی که شده‌ اند و حرفهایی که می‌ زنند می‌ توان فضای داخل خانه‌ شان را حدس زد.
حالا هم نوبت مهران مدیری است تا او را با پسرش فرهاد بشناسیم. فرهاد که این روزها موزیسین شده و حتی موسیقی کارهای پدر را هم می‌ سازد و انتخاب می‌ کند، حرفهایی درباره خلق و خوی پدرش و حتی کارهایی که مادرش انجام می‌ دهد زد.

قصد داریم با دوره کردن مصاحبه فرهاد مدیری پسر مهران مدیری, کمی از شرایط زندگی خانواده هنرمند مدیری آگاه شویم.

گفتگو با فرهاد مدیری پسر مهران مدیری

گفتگو با فرهاد مدیری پسر مهران مدیری

زندگی خانوادگی مهران مدیری

آدم‌ها را با بچه‌های‌شان بهتر می‌شود شناخت. از تربیتی که شده‌اند و حر‌ف‌هایی که می‌زنند می‌توان اتمسفر داخل خانه‌شان را حدس زد. حالا هم نوبت مهران مدیری است تا او را با پسرش فرهاد بشناسیم. فرهاد که این روزها موزیسین شده و حتی موسیقی کارهای پدر را هم می‌سازد و انتخاب می‌کند، حرف‌هایی درباره خلق و خوی پدرش و حتی کارهایی که مادرش انجام می‌دهد. این حرف‌ها برای زمانی است که او تازه داشت ریش و سبیل در می‌آورد و گواهینامه هم نداشت. با بازخوانی صحبت‌های او کمی بیشتر از خانه و تبار مدیری‌ها سر در آوردیم و شما را هم در لذت آن شریک می‌کنیم.

اردیبهشتی مستقل

فرهاد مدیری متولد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۷۰ است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته است. نه در فرم لباس پوشیدن فرهاد اثری از بچه‌های هنری است و نه در مرتب کردن چهره‌اش؛ البته همه اینها را خودش انتخاب کرده و پدرش نقشی در انتخاب این فرم لباس پوشیدنش ندارد؛‌ حتی می‌تواند بخندد و تعریف کند که ریش فراوانی داشته و برای آمدن سر گفت و گو آنها را اصلاح کرده چون نمی‌خواسته عکسش با آن ریش‌های بلند چاپ شود!

همسر مهران مدیری چه می‌کند

همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌اش هنری بوده و ادبیات. او خانه‌دار است و برای خودش می‌نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته‌هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت‌های تلویزیونی‌اش استفاده کرده است.

شوخ طبعی ارثی

او شوخ طبعی را هم از پدرش به ارث برده؛ ‌اگر چه آن روزها کمتر امکان بروز این توانایی را پیدا می‌کرد و می‌گفت: «همه می‌گویند پدرم آدم شلوغی است من به خاطر شرایط خانوادگی‌ام نمی‌توانستم این طور باشم»

البته آنقدر با هوش بود که گزک دست کسی ندهد و بگوید حضور پدرش همیشه به نفعش تمام می‌شود و هیچ وقت با او مشکلی نداشته است. به همین خاطر هم بود که گفت: «به فامیلی مدیری افتخار می‌کند، ‌هر چند سختی‌های زیادی دارد.»

بیلیاردبازی با پدر

وقتی فرهاد مدیری را ببینید قد بلند او سریع توجه شما را جلب می‌کند. بیخود نبود که پدر در اجرای جشنواره فجر پشت تریبون گفت: «قد و بالات رو قربون» همه فکر می‌کردند بسکتبالیست است اما خودش می‌گفت : « اهل بسکتبال نیستم و تنها سه ماه رفتم» و با خنده ادامه داد: «اثرش را گذاشته از بس که قدم بلند است. اما اهل ورزش‌های رزمی هستم و اهل دفاع شخصی. با پدر هم بیلیارد بازی می‌کنم. بیلیارد پدر از من بهتر است و همیشه مرا می‌برد» فرهاد اهل شنا هم بود. می‌گفت پدرش برای کوهنوردی یا ورزش‌های دیگر هم وقت ندارد. بیشتر اهل نرمش است و اهل سینما رفتن هم نیست. در سال‌های اخیر تنها یک بار با هم به سینما رفته‌اند ولی کنسرت زیاد می‌رفتند.

بازی برای پدر

فرهاد تنها یک بار جلوی دوربین رفته است،‌ در برنامه جنگ ۷۷. در آن نقش بچگی پدرش را بازی می‌کند؛ ‌از بس به هم شبیه هستند و این را همه می‌گویند. در پشت صحنه برنامه‌های پدرش زیاد چرخیده ولی با این وجود علاقه چندانی به بازیگری ندارد.

واقعیت این است که همیشه از زیان بازیگرها درباره حاشیه‌ها شنیده‌ایم خودمان هم نمی‌دانستیم وقتی فرهاد مدیری می‌گفت که در آرزوهای دور و دراز هنری‌اش جایی برای بازیگری وجود ندارد به خاطر حاشیه‌هاست یا اصولا علاقه‌ای به این محیط و فضا ندارد اما می‌تواند بگوید: «همه خانواده مجبورند این حاشیه‌ها را تحمل کنند . هر کدام به اندازه خودشان. مسلما مادرم به این خاطر که پدر صدر است فشار بیشتری را تحمل می‌کند. اما این بار روی همه خانواده هست.»

بنابراین گزارش؛ فرهاد مدیری با اینکه علاقه‌ای به بازیگری نداشت ولی هدف فیلمسازی داشت. البته اهل سریال‌سازی نیست وحضور در سینما را ترجیح می‌دهد. در آن روزها استارت ساختن فیلم کوتاه را هم زده بود. به خاطر هنری بودن رشته‌اش در مدرسه ویک عمر زندگی دریک خانواده هنری درباره سریال‌های پدرش هم صحبت می‌کند. تا‌ آن زمان به نظر فرهاد مدیری سریال مرد هزار چهره بهترین سریال پدرش بود. شاید هنوز هم باشد. به خاطر کارگردانی، ایده و بازی بازیگرها و… و بین سریال‌ها هیچ علاقه‌ای به «جایزه بزرگ» نداشت.

آزادی به مقدار لازم اما مشروط

مشکل رفت و آمد در خانه‌شان وجود نداشت. فرهاد حتی ممکن است تا ساعت سه،‌ چهار صبح بیرون باشد اما حتما خانواده‌اش می‌دانند که کجاست و چه کار می‌کند. اما پدر این طور نیست؛‌ یعنی گاهی پیش می‌آید که خانواده ندانند او کجاست و چه می‌کند.

مهران مدیری برای فرهاد و شهرزاد کادو هم خوب می‌خرد. به نظر می‌رسد حواسش به روز تولد بچه‌هایش هست ولی آخرین کادویی که تا آن زمان به پسرش داده،‌ پول بوده فرهاد خندید و گفت :«نقدی حساب کرد» اما کادوی برعکس هم وجود دارد. پسر برای پدر معمولا کتاب و سی دی می‌خرد و وقتی روی قیمت‌ها اصرار می‌کردیم و می‌خواستیم بودجه پول توجیبی‌اش را حدس بزنیم،‌ می‌گفت: «معمولی. پسر بیل گیتس که نیستم!»

علاقه به مهرجویی و بیضایی

او فیلم می‌بیند؛‌ فیلم‌هایی را که یا خودش می‌خرد یا پدرش به خانه می‌آورد . در بین فیلمسازهای ایرانی بیضایی و مهرجویی را خیلی دوست دارد. مجله هم می‌خواند یا حتی روزنامه اما نه اینکه پیگیری کند و عاشق مجلات باشد. لحن و فرم نگاهش خیلی به مهران مدیری شباهت دارد . خودش هم اینها را احساس می‌کند.

موسیقی در خانه مدیری‌ها

ساز تخصصی فرهاد پیانوست ولی سازهای دیگر را هم امتحان کرده است که گاه برای پدرش هم ساز می‌زند تا او بخواند؛ البته این در صورتی است که وقت برای آوز خوانی وجود داشته باشد که معمولا این طور نمی‌شود. معمولا پدر در خانه نیست و سرکار است یا آنکه در مرحله پیش تولید سریال‌هایش قرار دارد. فرهاد در ادامه حرف‌هایش درباره موسیقی می‌گفت: «بابا استعداد بی‌نظیری در موسیقی دارد.»

مهران مدیری به طور حرفه‌ای ساز نمی‌زند. یک مدت ساز ضربی می‌زده و یک مدت گیتار و پیانو. با وجود اینکه پدرش صدای خوبی دارد ولی فرهاد خاطره‌ای از لالایی پدر ندارد. گهگاه شنیدن صدای پدر که برای خودش آوازی زمزمه می‌کند، حال او را خوب می‌کند.

 

دانلود فیلم زدن سبیل سروش صحت توسط مهران مدیری

بیوگرافی مهران مدیری + جدیدترین عکس های سال ۹۵

واکنش طنزمهران غفوریان به اهانت نشریه یالثارات درموردلباس هنرمندان +عکس

بیوگرافی احمد مهران فر + جدید ترین عکس های او

انتشار برای دوستان
امتیاز 3.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۲۳ نظر ثبت شده است.

 1. قطعا سهوی نبوده چون ایشون قبل از اجرا اونچه رو که قراره بگن تمرین و بررسی میکنن .. ایشون علاوه بر طلحه و زبیر به أبوموسی أشعری صحابه گرانقدر پیامبر نیز توهین کردن

 2. حالا مگه چی شده؟ به دو نفر از منافقان صدر اسلام و دشمنان امیرالمؤمنین توهین شده که شده
  الکی بزرگش میکنید

 3. به خداوندی خدا……..

  سقط من عینی

  برای کل جامعه فرهنگیه بی فرهنگ ایرانی متاسفم

 4. آدم می مونه که چرا ادب و احترام از این سرزمین رخت بسته و رفته.

 5. ایشان دربرنامه دورهمی عذرخواهی کند اگرواقعا سهوی بوده . اونوقت مشخص میشه عمدی درکارنبوده .

 6. با سلام
  طرفدار هیچ کسی نیستم آن برنامه را هم دیدم ایشان در آن مورد فقط یک مسلمان شیعه منافق ریا کار را رسوا میکردند یعنی اگر مهران از اهل سنت بود باز هم این جمله را میگفت او با تزویر مشکل دارد نه با کسانی که اسم برد شانس به نام آنان رو کرد شاید اگر اسم آنان برده نمیشد اسم هر یک از ساکنان روی زمین گفته میشد احتمالا آن یک نفر من بودم
  در تفرقه اندازی سبقت نگیرید شایعه سازی نکنید جواب خدا را باید بدهید
  بترسید از روز جزا اگر واقعا مسلمانید

  • این تفرقه سازی نیست… هر کسی که عقل داشته باشه میخونه و به نتیجه میرسه..

   شما هم استدلال خوبی کردید… این فقط خبررسانی است و بس…

  • اینکه شایدنام شخص دیگری را میبرد دلیل نمیشود ورزشکاران هم قبل از مسابقه تمرین میکنند واینکه بایدمسؤلین سازمان که اجازه پخش میدهندجوابگوباشند

 7. با اهانت این هنرمند!!!!!!! به اهل سنت دل تقریبا بیست میلیون به درد آمد. هنرمند نباید زبانش به لعن و نفرین عادت کند باید سعی کند دل همه را بدست آورد نه اینکه دلها رابه درد آورد.وقتی آدمهایی مثل وی تحمل عقیده و تفکر مخالف را ندارند از عامه ی مردم چه انتظاری بایدداشته باشیم.

  • پس نتیجه می گیریم از نظر شما سنی ها، خدا مسلمان نیست چون ماده لعن در قرآن در چهل و یک مورد به کار رفته و در بسیاری از موارد به خداوند نسبت داده شده است.مثال: بَلْ لَعَنَهُمُ اللَّهُ بِکُفْرِهِمْ سوره بقره آیه۸۸، وَمَنْ یَقْتُلْ مُؤْمِنًا مُتَعَمِّدًا فَجَزَاؤُهُ جَهَنَّمُ خَالِدًا فِیهَا وَغَضِبَ اللَّهُ عَلَیْهِ وَلَعَنَهُ وَأَعَدَّ لَهُ عَذَابًا عَظِیمًا سوره نساء آیه ۹۳

 8. سلام.میشه یکم منطقی نگاه کنیم؟این بنده خدا(مهران مدیری)چه توهینی به اون دو بزرگوار کرد؟ما ادما عادت کردیم تا یه ادم درست حسابی بینمون پیدا میشه نهایت سعیمونو بکنیم تخریبش بکنیم!حتی با منطقی بی منطق!
  حق جو و حق طلب باشیم…
  خدا یارتون…

 9. این بنده خدا
  بعد از توهین سیامک انصاری به کوروش بزرگ و توهین به تمامی لهجه های خاص از جمله لری این دفعه نوبت به این دو بزرگوار رسید.
  تنها یک سوال این فرد از کجا پشتیبانی و برنامه ریزی می شود ؟
  که جرات کرده به بزرگترین انسانهای تاریخ حتی به طنز توهین کند .
  متاسفام برای مردم این سرزمین که از اینگونه اشخاص حمایت می کنند .

 10. فقط میشه گفت متاسفم برای این توهین ها و عدم عکس العمل از سوی مسولین ،همین توهین ها بذر پاشی تفرقه در ایران هست بسی جای تاسف ،برنامه فتیله ترکها رو مورد توهین قرار دادو الان اهل سنتها فردا چی میخواد مورد توهین قرار بگیره الله اعلم

 11. این افراد همه توسط اسراییل جنایتکار هدایت می شوند مرگ بر اسراییل ،مرگ بر آمریکا،مرگ بر انگلیس

 12. بهقول مقام معظم رهبری این اشخاص مزدور دشمن هستن دیگه آدم از دشمن چه انتظاری باید داشته باشه.باید این نادانان را به محکمی تنبیه کرد تا شخص دیگری جرأت نداشته باشه تا دل هم میهنان عزیز مارا به درد بیاورد

 13. شخصی که به پسر عمه پیامبرش را لعن کند هیچ وقت در زمره امتش نخواهد بود لعت بر مدیری

  • حالا مگه چی شده انگار پسرعمه خودته.مدیری عشقه هرچیزیم بگه واسه خندس الکی شلوغش نکنین.شماهاادمای عقب افتاده ای هستین که چشم دیدن ادمای موفق روندارین

 14. شما از تاریخ چه میدانید؟
  من اهل سنت هستم
  نتیجه تمام مشکلات روزگار فعلی بخاطر سرپیچی ی صحایه لعنتی از قوانین اسلامی حضرت محمد ص بود
  لعنت خداوند بر طلحه و زبیر
  درود بر مهران مدیری حقیقت طلب

 15. طلحه و زبیر که ادمای بدی بودن اگه به شمر توهین بشه همه خوشال میشن چرا باید از توهین ب اینا ناراحت شد اتفاقا کار خوبی کرد و اینام مثل شمر خون ب دل اهل بیت کردن

پاسخی بگذارید

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - پارس تمز